ETKİNLİK GERÇEKLEŞMİŞTİR

2021'DE GÖRÜŞMEK ÜZERE

WeekEng'20 NEDİR?

2019 yılında birincisini gerçekleştiridğiniz WeekEng etkinliği 10'dan fazla konuşmacı, 650'den fazla katılımcının katılımıyla gerçekleşmiştir. Bir gelenek haline gelen WeekEng etkinliğinin 2020 yılının Nisana ayında ikincisi düzenlenecekti ancak corona virüs nedeniyle iptal etmek durumunda bulunduk. Bununla beraber etkinliği bu sene online platformda yapma kararı aldık VE 2020 yılında WeekEng Online adı altında sizlerle olduk. Pandemi dolayısıyla etkinliğimizi online platformda iki konuşmacı ile gerçekleştirdik. İki yüzden fazla katılımcıyla online olarak gerçekleştirdiğimiz etkinlik oldukça talep gördü. İlginize teşekkür ederiz.

Teknoloji Zirvesi

Son ve gelecek teknolojilerle kendinizi güncelleyin.

Yeni Yüzler

Sektörden yüzlerce kişiyle tanışın.

Uzman Konuşmacılar

Alanında uzman kişilerin konferanslarına katılın.

Çekilişler

Sürpriz hediyeler bu sene verilemiyor.

İkramlar

Ücretsiz ikramlarımızı bu sene verilemiyor.

Sertifika

Katılımcılara sertifika bu sene verilemiyor.

www.weekeng.org/live

Youtube Canlı Yayın

25 NİSAN, 2020

11:00 - 13:00

HERKES KATILABİLİR

BİR TIK UZAĞINDA

EVİNDE TEKNOLOJİ KEYFİ

KAÇIRMA!

HAFTASONU TEKNOLOJİ ZİRVESİ

WeekEng'20

Normal tarihleri 18 - 19 Nisan 2020 olan WeekEng, bu yılki corona özel durumudan ötürü WEEKENG ONLİNE adı altında internetten erişim sağlayacaktır. IEEE Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Öğrenci Kolu, Yeni Nesil ARGE Kulübü ve Bilişim ve Teknoloji Kulübü öğrencileri tarafından WEEKENG: "HAFTASONU TEKNOLOJİ ZİRVESİ" etkinliğinin bu yıl ikincisi düzenlenmektedir. 2019 yılında düzenlemiş olduğumuz WEEKENG'19 çok güzel geçmiş ve pozitif dönütler almıştık. Ekinliğimize her sene ivme kazandırarak devam etmekte ve teknolojinin bugünkü ve gelecekteki gelişmeleri üzerine üst düzey yönetici ve uzmanların bilgi ve tecrubelerini ilgili kişilere sunmalarını sağlamaktayız. Etkinliğimiz ücretsiz olup Ülkemizdeki Tüm Üniversite öğrencileri, akademisyenler, ilgili alanda çalışan mühendis, teknik/idari personel ve konuyla ilgili 7'den 70'e herkes davetlidir.

Normalde 2 gün olan etkinlik bu sene 2 saat olacaktır. Olcukça fazla katılımcının hedeflendiği etkinlinlik iki saat sürecek olup zihninizi açacak, vizyonunuzu geliştircek çeşitli teknolojik konular hersene sizleri beklemektedir.

ETKİNLİK PROGRAMI

WeekEng'20

İstanbul Teknik Üniversitesi, Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi

TÜBİTAK BİLGEM’de Program Yönetim Müdürü

KONUŞMACILAR

25 Nisan Cumartesi

Prof. Dr. Zehra ÇATALTEPE

Professor at Istanbul Technical University

Doç. Dr. Fatih ÜSTÜNER

Director of Programs at Tübitak Bilgem

Sıkça Sorulan Sorular

WeekEng'20

WeekEng nedir ?
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi mühendislik kulüpleri (IEEE & Bilişim ve Teknoloji & Yeni Nesil ARGE) tarafından düzenlemektedir.

2 gün sürecek olan ve 500'den fazla katılımcının hedeflendiği etkinlik birinci günü, Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ile ilgili konu başlıklarına, ikinci günü ise Biyomedikal Mühendisliği ile ilgili konu başlıklarına ayrılmıştır.
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi tarafından youtube canlı yayını olarak Nisan 2025 tarihlerinde gerçekleşicektir.
Etkinlik programı weekeng.org adresinde bulunmaktadır.
Etkinliği izlemek için tıkla.
FSMVU'e nasıl ulaşırım?
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Haliç kampüsü "Halıcıoğlu" metrobüs istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesindedir. Metrobüsten merdivenlerinden indikten sonra, sağ taraftaki çıkıştan çıkarak sahile kadar yürümeniz gerekmektedir. Sahile indikten sonra okul girişini görecekseniz.
Henüz belli değil :)
Etkinliğe dileyen link üzerinden katılım sağlayabilir.
Hayır, etkinlik ücretsizdir. Dileyen herkes katılabilir.

ORGANİZATÖR ÖĞRENCİ KULÜPLERİ

WeekEng 2020 Etkinliğine Gönülden Destek Veren Öğrenci Kulüpleri

SPONSORLAR

Ana Sponsorlar

Medya Sponsorları

BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİN

WeekEng'20

İletişim formunda sıkıntı yaşıyor iseniz: info@weekeng.org